Start werkzaamheden PolanenPark ivm sanering

dinsdag 07 februari 2017

De werkzaamheden bestaan uit het verwijderen van de asfaltverhardingen, het uitvlakken van het terrein  en aanbrengen van een eerste deel van de leeflaag en evt. bovenbelasting. Op het gedeelte ten zuiden van Itsme zal een bovenbelasting worden aangebracht die na verloop van maanden weer wordt verwijderd.
Wanneer de sanering is afgerond (medio 2018) ligt er op heel PolanenPark (daar waar nog geen klant is gevestigd) een leeflaag van een halve meter.  De andere resterende halve meter (die formeel nodig is om de sanering af te ronden) wordt aangelegd door toekomstige kopers. Hierdoor wordt, in het kader van de circulaire economie, voorkomen dat achteraf grote hoeveelheden grond moeten worden afgevoerd. In de tussentijd wordt het gesaneerde gebied afgeschermd voor onbevoegden.

 

 

« Terug

Over PolanenPark

PolanenPark is een representatief bedrijvenpark gelegen in de gemeente Haarlemmermeer. In 2010 is de Vereniging PolanenPark opgericht met een vertegenwoordiging vanuit de gevestigde bedrijven.

PolanenPark

Een stijlvol bedrijvenpark